rekrutacja

Formy Pomocy | Wolontariat
Uśmiech

Fundacja Szlachetne Anioły pomaga dzieciom i młodzieży z niepełnosprawnością oferując  edukację, rehabilitację, wsparcie społeczne - nieodpłatnie.


Wolontariat


Fundacja  Szlachetne  Anioły  poszukuje  do  pomocy  Wolontariuszy  -  Naszych  Szlachetnych   Aniołów,  którzy z własnej woli poświęcając swój prywatny czas pomogą nam w różny sposób. Zorganizują zajęcia z naszymi Wychowankami, pomogą im w rehabilitacji, edukacji oraz się nimi zaopiekują podczas wakacyjnych turnusów. Pomogą w organizacji wielu działań Fundacji tj.: pikniki, zawody sportowe, zwykłe a zarazem tak niezwykłe wyjście do kina. Pomogą w przygotowaniu szkół oraz terenu zielonego wokół budynku szkoły przed rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019.


Poświęć nam swój czas jeśli masz „trochę wolnego czasu” i chcesz pomóc innym – zgłoś się do nas. Zaproponuj nam formę współpracy – aby w jak najlepszy sposób wykorzystać Twój potencjał i możliwości.


Czekamy na Ciebie !

Kontakt:

tel. 505 482 322

e-mail: fundacja@szlachetne-anioly.plPomagajmy.Gorąco prosimy o wsparcie inicjatywy rodziców dzieci niepełnosprawnych, autystycznych i z zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi w postaci stworzenia placówki edukacyjno-terapeutycznej z prawdziwego zdarzenia, w której dzieci niepełnosprawne i ich rodzice będą otoczeni prawdziwą, a nie pozorowaną opieką w ramach edukacji, przystosowania do życia wśród społeczeństwa, a w przyszłości stworzenia również dla nich zakładu pracy gdzie będą mogły spędzać czas w dorosłym życiu jednocześnie zarabiając na godne życie w społeczeństwie.


Pragniemy stworzyć placówkę, gdzie dziecko z dysfunkcjami będzie miało opiekę od urodzenia w postaci wczesnego wspomagania rozwoju poprzez przedszkole terapeutyczne, szkołę podstawową, szkołę przygotowania do pracy, aż po spółdzielnię socjalną.


Mamy wszystkie niezbędne formalności ale potrzebujemy środków na remont budynku jaki pozyskaliśmy od Starostwa Powiatowego oraz na zakup niezbędnego wyposażenia szkoły oraz sal terapeutycznych (logopeda, SI, fizjoterapia, psycholog, mini-codzienność, klasopracownia kuchnia).


Będziemy wdzięczni za każdy grosz, za każde wsparcie, które pozwoli naszym dzieciom rozwijać się na miarę ich możliwości.


Autyzm pojawia się znikąd i nie ma na niego lekarstwa. Może kiedyś ktoś z Was lub z najbliższych będzie potrzebował takiego ośrodka jak nasz.


Dołóż proszę swoją cegiełkę do tak szlachetnego dzieła.


Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych,
Fundacja Szlachetne AniołyKRS: 0000666012, NIP: 8641954200, REGON: 366670808
Bank BGŻBNP o/Sandomierz
NR KONTA: 63 1600 1462 1838 4619 5000 0001

ul. s. H. Herman 1, 27-640 Klimontów
tel. +48 505 482 322, e-mail: fundacja@szlachetne-anioly.pl

Fundacja Szlachetne Anioły C 2017 | Polityka prywatności
odwiedzin: 1085 dzisiaj: 3 on-line: 2 strona istnieje: 1646 dni ładowanie:0.336 sek