rekrutacja
O nas | Opinie rodziców

Opinie rodzicówWybierając placówkę dla mojego niepełnosprawnego dziecka kierowałam się tym, żeby dziecko było bezpieczne, ale również szczęśliwe, żeby doświadczyło wszystkiego tego co zdrowe dzieci. Dlatego chciałam bardzo, aby była to szkoła a nie ośrodek szkolno-wychowawczy. I nie pomyliłam się w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Fundacji Szlachetne Anioły jest wszystko co potrzeba mojemu synowi. Terapia dostosowana do jego możliwości i naszych oczekiwań, wspaniała atmosfera, cudowni nauczyciele i pracownicy zawsze chętni odpowiadać na pytania i sami pytają, co w przypadku dzieci niepełnosprawnych jest niezwykle istotne. Imprezy okolicznościowe tak jak mają zdrowe dzieci. Zajęcia nawet w ferie i część wakacji. Rodzice mogą naprawdę wypocząć i zbierać siły na dalszą część dnia. I to co najważniejsze mój syn wraca ze szkoły szczęśliwy i zadowolony, a w dni kiedy nie jedzie do szkoły jest bardzo poddenerwowany. Uważam, że zapisanie mojego syna do tej szkoły było najlepszą decyzją, jaką dotychczas podjęłam.

Mama Andrzejka


My rodzice Piotr Zając Agata Zając jesteśmy zadowoleni z wyboru szkoły „Szlachetne Anioły”. Nasz syn Krzysiu Zając z zadowoleniem jedzie do szkoły, Pan kierowca i Panie, które dowożą syna do szkoły są bardzo dobre są przyjemne i życzliwe. Opieka jest bardzo dobra. Jesteśmy zadowoleni z edukacji i terapii, na które Krzysiu uczęszcza. Pani wychowawczyni i Pani dyrektor mają dobre serce i są bardzo fantastyczne. Współpraca z naszej strony jest bardzo dobra. Bardzo dobrze, że macie księdza Rafała, który jest bardzo dobry księdzem jest przychylny każdemu człowiekowi. Krzysiu bardzo lubi księdza Rafała. Bardzo lubi lekcje w-f chwali tego Pana co Krzysia uczy.  Każdy kto nas pyta gdzie chodzi do szkoły to mówimy do Klimontowa „Szlachetne Anioły”. Nie można nic złego o państwu powiedzieć lecz chwalić, że taka szkoła powstała. Obiady są wspaniałe. Bardzo serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą szkołę Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły „Szlachetne Anioły”. To z naszej strony wszystko.

rodzice Agata Piotr Zając


Moja córka Dominika uczęszcza od września 2018r do Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Klimontowie. Jestem bardzo zadowolona z zajęć rehabilitacyjnych, gdyż w ciągu tak krótkiego czasu zrobiła bardzo duże postępy. Jest ćwiczona systematycznie i jestem zadowolona z efektów. Ponadto córka ma dodatkowe zajęcia z logopedą i psychologiem. Cieszy mnie też, że mamy na miejscu profesjonalną szkołę prowadzoną z tak dużym zaangażowaniem. Córki klasa liczy czworo dzieci i praca w takiej klasie jest dużo lepsza i widać od razu rezultaty. Prowadzone są również programy indywidualne w zależności od potrzeb ucznia. Dominika bardzo lubi swoją klasę i szybko się w niej odnalazła.

mama Dominiki
uczennicy kl. PDPJesteśmy rodzicami dziecka Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy przy Fundacji Szlachetne Anioły w Klimontowie. Syn jak również my jesteśmy bardzo zadowoleni. Warunki są wspaniałe klasy, stołówka, sale do ćwiczeń przestronne. Dużo przestrzeni przed szkołą do różnych zajęć. Wychowawcy i opiekunowie mili, wyczuleni na potrzeby i zachowania dzieci. Wspaniałe wsparcie psychologa, logopedy. Dużo zajęć ruchowych usprawniających, zajęć kulinarnych, plastycznych, poznawczych. Syn jest bardzo zadowolony i chętnie uczęszcza do szkoły. Dzieci nie tracą czasu na dojazd, gdyż jest bardzo sprawny. Nasz syn i my rodzice : Wszystkim Rodzicom Dzieci Niepełnosprawnych bardzo polecamy Szkołę Specjalną Szlachetne Anioły w Klimontowie.

Ewa Szemraj


Bardzo polecam Szkołę Specjalną „Szlachetne Anioły” w Klimontowie. Moje dziecko uczęszcza do tej Szkoły i jestem bardzo zadowolona. Córka niesamowicie szybko się zaklimatyzowała, bardzo chętnie uczęszcza, co dowodem jest uśmiech i wyczekiwanie na busa. Terapia i edukacja dziecka jest na bardzo wysokim poziomie i dostosowana do potrzeb indywidualnych każdego dziecka. Efektami uczęszczania do tej Szkoły są: ustąpienie agresji, uśmiech, większa komunikatywność i wzrosło zainteresowanie otaczającym światem. Jestem zaskoczona i pełna podziwu dla Dyrekcji, Pedagogów i wszystkich Pracowników podejściem do dzieci niepełnosprawnych jak i ich rodziców. Wszyscy dają z siebie całe serca, poświęcają się, słuchają, są cierpliwi, szukają komunikacji z dzieckiem – bo każde jest inne, są uśmiechnięci i zapewniają dzieciom bezpieczeństwo i drugi dom. Gorąco polecam:

mama Patrysi kl.I SZ.P.


Przedszkole Terapeutyczne przy Fundacji Szlachetne Anioły w Klimontowie jest świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem zostawiamy codziennie naszą córkę. Ola czuje się tam bardzo dobrze, zawsze z uśmiechem wchodzi do budynku a nawet w pierwszych tygodniach nie chciała wychodzić do domu co świadczy jak dobrze się tam czuje. Kadra jest wyczulona na potrzeby dzieci, rodzic może się zwrócić z każdym problemem, który Panie na grupie wraz z terapeutami starają się natychmiast rozwiązać o czym nie raz się przekonaliśmy. Życzliwi i kompetentni nauczyciele i terapeuci zajmujący się dziećmi. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Nie zamienilibyśmy tego przedszkola na inną placówkę.

Szczerze polecamy, Rodzice Oli


KRS: 0000666012, NIP: 8641954200, REGON: 366670808
Bank BGŻBNP o/Sandomierz
NR KONTA: 63 1600 1462 1838 4619 5000 0001

ul. s. H. Herman 1, 27-640 Klimontów
tel. +48 505 482 322, e-mail: fundacja@szlachetne-anioly.pl

Fundacja Szlachetne Anioły C 2017 | Polityka prywatności
odwiedzin: 1565 dzisiaj: 78 on-line: 2 strona istnieje: 1472 dni ładowanie:0.525 sek